Kurumsal

Özerhisar Ayranı

Kurumsal

1950 yılında Balıkesir'in Susurluk ilçesinin Yıldız köyünde beyaz peynir mandıracılığıyla başlayan öykümüz, 1971 yılında Balıkesir Çayırhisar köyünde kurulan 550 m2 lik kapalı alan ayran üretim tesisimizle 1996 yılında Mehmet Özer, Necla Kandemir ve Mehmet Ali Özer tarafından şirketleşerek 2015 yılına kadar devam etmiştir.

Balıkesir merkez ve tüm ilçelerde tercih edilen ürünleri ile sektörün en eski firmalarından biri olan firmamız gıda sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile ürettiği ayranı siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Bilinçli tarım ve hayvancılık faaliyetleri ile Türkiye'yi doyuran Balıkesirimizin en kaliteli doğal sütlerine, 65 yıllık tecrübe ile kurucularımızın saklı tuttuğu geleneksel tarifimizin de eklenmesi sonucunda ortaya çıkan eşsiz, doğal lezzetimiz 3. nesilde de kalitesinden ödün vermeden süregelmektedir.

2015 Haziran ayında Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi'ne 12.000 m2 alanda kurduğumuz 5.000 m2 lik fabrikamızda yeni ve son teknoloji ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız.

Sizleri de bizimle birlikte gelişerek büyümeye davet ediyoruz.

Tüm Türkiye'yi ayranın en doğal ve sağlıklı haliyle tanıştıracağız !...
img